ZERE SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Şirketimiz 45 yıla yakın tecrübesiyle bugün Profesyonel Ormancılık Makinaları üretimi sektöründe Türkiye’de İLK MARKA ve PAZAR LİDERİ konumundadır.

Yıllar içinde yaptığı ek yatırımları ve kalite odaklı üretimi sayesinde ulusal ve uluslararası pazarda rakiplerine karşı makinaların özellikleri konusunda üstünlük sağlamış ve Türkiye’de en çok tercih edilen marka haline gelmiştir.

Dünya çapında kapsamlı pazar araştırması yaparak, yeni makineler geliştirirken veya mevcut modelleri geliştirirken kullanıcılarımızın görüş ve deneyimlerine saygı duyar. Ürettiğimiz makinaların her parçası özenle seçilir ve her makinamız teknolojiye uygun mükemmellik ilkesi ile tasarlanmaktadır. Bugüne kadar buluşunu yaptığımız tüm ürünlerimizin patentini alarak, aynı zamanda TSE ve CE belgelerine sahip olan şirketimiz, son dönemde yaptığı yeni yatırımlar ile çok daha modern ve büyük bir fabrikada üretim yapmaktadır.

Yurtiçi ve yurt dışına yönelik çalışmalarında her türlü teknolojik gelişmeyi ve kaliteyi prensip edinmiş olup, devamlı değişme, gelişme yolunda büyük adımlarla yoluna devam etmektedir.

Misyonumuz

  • İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.
  • Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda, çözüm ortağı kimliği ile, işletmelerin ihtiyaçlarına görerek bakmak ve anlayarak çözmek için yönlendirici ve yönetici çalışmaları danışmanlık esasları ışığında gerçekleştirmek.
  • Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak.
  • İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Vizyonumuz

  • Ülke kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak yeterli, ekonomik, kaliteli ve çevreye duyarlı bir şekilde üretim yapmaktır.